כל עובד בכל דרג ופונקציה צריך לדעת, או לפחות להכיר מה זו חווית לקוח. מכיוון שהתחום דורש העמקה והתעדכנות בלתי פוסקת וכולל יריעה רחבה של מתודולוגיות, מודלים וטרמינולוגיה, חשוב קודם להתחיל מהבסיס. אז מה זה בכלל חווית לקוח? ולמה אנשים מתבלבלים עם שירות לקוחות?

חווית לקוח, ב...

רבות כבר שמענו על בינה מלאכותית (AI- Artificial Intelligence), על החותם שהיא השאירה בתעשייה ועל השתלבותה המשמעותית בשיפור חווית הלקוח בנקודות האינטראקציה השונות של הלקוח עם העסק. בינה מלאכותית יכולה להוות במידה רבה שחקן מפתח בשמירה על הבטחת המותג, תוך שהיא נכנסת למקומו...

27/05/2018

כיצד מתבטאת חווית לקוח בעידן הדיגיטלי? מה עומד בבסיס הקשר ההדוק שבין חווית לקוח לחווית עובד? וכיצד חדשנות משתלבת בעולם משאבי האנוש?

קרן שקד, מנכ"ל חברת הייעוץ בי-פרו וקמפוס בי-נקסט ומומחית בינלאומית בחווית לקוח, התארחה בפודקאסט של ליאת לזר, בו היא דיברה על התובנות שהובי...

בכלכלה החדשה, טרנספורמציה דיגיטלית מייצרת הזדמנויות צמיחה, שגשוג, שימור לקוחות ובעיקר מאפשרת לשרוד גם בטווח הרחוק, מה שמחייב זיהוי שינויים בשוק ואימוץ צורת חשיבה חדשה.

ארגונים מבינים שעליהם להשתנות ולהתאים את עצמם לאתגרי המאה ה-21, או שיישארו מאחור, ובתרחיש הגרוע יותר...

ארגונים היום לא יכולים לשקוט על השמרים ולחכות לפיתוח רעיון טוב במשך חודשים ארוכים. ישנם עוד ועוד רעיונות טובים ופרויקטים שלא מתרוממים מספיק טוב ומספיק מהר.

החשיבה העיצובית מצליחה להתוות את הדרך להגיע לשינויים גדולים יותר גם מבחינת מהירות וגם מבחינת  עוצמה (חדשנות משבשת)...