984x360_site.jpg

לומדים איך ליצור ולהטמיע חדשנות בארגונים

למה היכולת להטמיע חדשנות חשובה למנהלים?
חדשנות פנים ארגונית היא אחד הנושאים המאתגרים ביותר עבור הנהלות רבות. משאבים רבים מופנים לחדשנות אבל התוצאה רחוקה מלהשביע רצון. מה הופך חדשנות לחמקמקה כל כך עבור חברות גדולות? מדוע ארגונים עתירי הון וכוח אדם איכותי מתקשים במקומות שבהם סטרטאפים מצליחים? ​ואיך כל זה מתקשר לנהיגת מרוצים?

מה תקבלו?

אנו מזמינים אתכם ללמוד מהם המקומות בהם החדשנות הופכת מ-Buzzword ליישום ועשיה יומיומית ולגבש ארגז כלים אישי, אשר יותאם לכם כמנהלים בארגונים בהם אתם פועלים.

הקורס כולל 3 מפגשים מרתקים בכיתת הלימוד בקמפוס B-Next שבמתחם Wework Hazerem בתל אביב. במפגש הרביעי והאחרון נעזוב את הכיתה ונצא למפגש חוויתי ובלתי נשכח של נהיגה על מסלול המרוצים.

זה מה שתדעו לעשות לאחר הקורס:
✔ לנהל חדשנות מצורך ועד לתוצאות בשורה התחתונה
✔ לגשר על המתח הטבעי שבין שמירה על "הסדר הארגוני" ובין חדשנות משבשת
✔ להוביל תרבות של חדשנות בארגון, תוך פיתוח אלמנטים כגון חשיבה יצירתית, תושייה ומנהיגות
✔ להטמיע בארגון את המודלים החדשניים, התפיסות והמתודות הרלוונטיות ביותר שתרכשו במפגשים

איך התנהלות במסלול המרוצים מקבילה להטמעת חדשנות בארגון?

תחום המרוצים מהווה סביבה מאתגרת בשל הקריטיות של ביצוע יעיל ומדויק ובשל העלות הגבוהה של אי הצלחה, באופן מאוד דומה לניהול חדשנות בארגון. אלמנטים הדרושים לחדשנות כמו חשיבה יצירתית, תעוזה, תושייה, עבודת צוות, מנהיגות ויכולת לפתור בעיות בתנאי חוסר ודאות הם אותם אלמנטים הבאים לידי ביטוי על מסלול המרוצים. הקורס יפתח היבטים אלו ויקשור תובנות ממסלול המרוצים לניהול חדשנות בארגונים.

למי מיועד הקורס

הקורס מתאים למנהלים בכירים בארגונים עם דגש על הדיסציפלינות הבאות:

  1. מנהלי חדשנות הרוצים להעמיק את הידע שלהם ולקבל כלים נוספים ונרחבים לניהול החדשנות בארגון

  2. מנהלי משאבי אנוש, המתבקשים פעמים רבות להוביל הטמעה של חדשנות ותרבות של חדשנות בארגון

  3. מנהלים בכירים מתחומי שיווק, אסטרטגיה ופיתוח עסקי, חווית לקוח, דיגיטל ומערכות מידע, המעוניינים לייצר חדשנות בתחומים בהם הם פועלים

השאירו פרטיכם ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם:

Asset 1_4x.png
0 (1).jpg

שלמה מביא איתו מטען של ניסיון עשיר כיזם בכל סביבה אפשרית. שלמה מייסד של סטארט-אפ טכנולוגי בתחום הבינה המלאכותית; בעבר ראש אגף האסטרטגיה של בנק דיסקונט וחבר הנהלת ויזה. כמנהל בחברות פיננסיות הוביל יזמות פנים ארגונית במגוון תחומים מ data science ועד קמעונאות; כיזם עצמאי שותף להקמת מיזמים טכנולוגיים ומיזמים חדשניים בענפים מסורתיים.

מנהל הקורס - שלמה גלעד

Leon Segal.jpg

ליאון הוא פסיכולוג לחדשנות עם יותר מ-30 שנות נסיון בתחומי חדשנות מוצר, עיצוב החוויה ו-collaborative creativity. העביר תהליכי חדשנות בחברות כמו IDEO, Google, BMW, Microsoft, NASA ועוד. ייסד את Innovation LLC, חברה המספקת שירותי ייעוץ לפתרון בעיות וחדשנות אסטרטגית למגוון רחב של ארגונים בעולם. במקביל, ליאון מלמד חדשנות אסטרטגית בביה"ס למנהל עסקים ב-Sonoma State University בקליפורניה.

מרצה אורח - ד"ר ליאון סגל

WhatsApp Image 2018-12-03 at 15.58.01.jp

סיימה שרות צבאי עשיר ומאתגר כראש מערך מדעי ההתנהגות בצה"ל הכולל את תחומי המיון, הערכה, מחקר ויעוץ לתהליכי שינוי ארגוני, ופיתוח מנהיגות. יעצה לפורום הבכיר ביותר בצה"ל בתחומים אלו  וניהלה מקצועית את כלל אנשי המקצוע בצבא (שחרור בדרגת אלוף משנה)
אחרי יותר מ- 20 שנה במקצוע עדיין מתרגשת ומתלהבת מהמפגש בין ארגונים ואנשים. מאבחנת ארגונים על פי גישת ה"נרטיבים", הסיפור הארגוני, באופן חד, מרענן, ומוכוון ייעוץ לפתרונות.
כותבת דוקטורט בנושא נשים בצה"ל במאה ה-21, וגם כותבת ספרות יפה למגרה.

מרצה אורחת - רוני טמיר

ראם-סמואל-נהג-מרוצים-מירוצים-אלוף-צרפת-ב

ראם הוא נהג מרוצי מכוניות ישראלי בינלאומי בעל תארים וזכייה באליפויות בינלאומיות במרוצי מכוניות (פעמיים זכה באליפות ראלי צרפת). ראם הוא מנטור בתחום הנהיגה והעצמה אישית ומפתח תכנים בלימוד נהיגה מתקדמת וספורטיבית מזה יותר מ 20 שנה. 

מנחה סדנת הנהיגה - ראם סמואל

תכנית הקורס

בקורס נלמד מניסיונם של מנהלים, יזמים וחברות אשר מצליחים באופן עקבי בחדשנות פנים ארגונית, נבסס את המסגרת המחשבתית לניהול חדשנות פנים ארגונית, ונגבש ארגז כלים אישי המתאים לכל מנהל בארגון בו הוא פועל.

המפגשים יתקיימו בימי שני, בין השעות 09:00-13:00

שלושת המפגשים הראשונים יתקיימו במתחם WeWork Hazerem, רחוב הפלך 7 תל אביב, חניה בשפע. 

המפגש הרביעי יתקיים על מסלול המרוצים.

אסטרטגיה של חדשנות ארגונית

אסטרטגיית החדשנות, חדשנות משבשת, זיהוי מיזמים עם פוטנציאל לאימפקט דיסטרפטיבי/ משבש (game changers) וניהול אפקטיבי של חדשנות ומערכת תפעולית קיימת.

מפגש 1

מעיין החדשנות: השראה ויצירתיות

איך יוצרים מעיין נובע של פתרונות ורעיונות חדשניים, יישום Open Innovation, זיהוי שיטתי של בעיות סמויות ויצירת הזדמנויות לחדשנות בהתאם לכל תרבות ארגונית

מפגש 2

הטמעה, יישום וארגון

יישום מוצלח והטמעת חדשנות, הימנעות ממלכודת הדוח הכספי, סביבה מצמיחה חדשנות כמנוע צמיחה מרכזי

מפגש 3

לוקחים את ההגה לידיים

סדנת נהיגה חווייתית בה נקשור את התובנות ממסלול הנהיגה ליישום חדשנות בארגונים מהם באנו.

מפגש 4

עלות

  • 3700 ש"ח לא כולל מע"מ

  • 10% הנחה למשתתף נוסף מאותו ארגון​

השאירו פרטיכם ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם:

Asset 1_4x.png

מוכנים להרשם לקורס?